„Zyliukų“ grupė

Ikimokyklinio ugdymo grupė

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą: Loreta Tumaitė, Regina Kavaliauskienė, Ingrida Kurmytė.

Mokytojų, dirbančių pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja Aušra Slapšienė.

Dalyvavome respublikiniuose projektuose „Trispalviai eksperimentai“ ir „Pagaukime laime“, tarptautinėje virtualioje kūrybinėje nuotraukų parodoje „Lietuva – mano širdyje ir lūpose“. Sulaukiame svečių pas save grupėje ir patys keliaujame į svečius.

/

Šventės atrieda, atidunda... Kalėdos, Vasario 16-oji, Kovo 11-oji, paukštelių sutikimo, Gandrinės, Velykos ir dar gimtadieniai. Smagu šventes švęsti. Pasipuoši, pasiruoši, linksmai nusiteiki ir į šventę. Dar galima savo žinias pasitikrinti, parodyti ką jau moki, su draugais pabendrauti ir juos pasveikinti.

/

Sportas mums tai sveikata plius dar nuotaika gera. Dalyvaujame Lietuvos mažųjų žaidynėse, Jogos ir Futboliuko užsiėmimuose. Dažnai ir noriai mankštindamiesi, sportuodami augame sveiki ir stiprūs.

/

Nuo „mokslų“ lieka laisvo laiko su draugais bendrauti, žaisti, dūkti, kurti, smagiai užkrimsti ir kartu pasaulį atrasti.

/

Norint daug žinoti reikia daug išmokti. Kiekvieną dieną kalbamės, diskutuojame, dalijamės mintimis, mokomės pažinti ir džiaugiamės išmokę, sužinoję, pažinę.

/

Mokomės naudodami informacines technologijas. Internete ieškome įvairių daiktų ir gyvūnų nuotraukų, informacijos, žiūrime mokomuosius filmukus. Projektorius padidina vaizdą ir sportuojant geriau matosi. Labiausiai patinka Šviesos stalas. Čia galima eksperimentuoti, kurti, pažinti ir mokytis.

/

Tyrinėjame mus supantį pasaulį ir mokomės. Juk taip įdomu sužinoti: Kaip skrenda lapai ir kokių jie spalvų. Kaladė sunki ar lengva, o gal dar ir rieda. Iš kur atsiranda ledas ir varvekliai. Kodėl sniegas limpa ir šaltas. Iš kur atsiranda sniego kalnai. Ant kurios krūmo šakos galima užlipti, o kuri nulūžti gali. Kur ir kaip auga augalai ir kodėl supuvo pupos, o morka sudžiuvo. Kodėl vieni svogūnai augina laiškus, o kiti ne ir koks jų skonis. Ir dar daugybė įvairiausių neatrastų paslapčių...

/

Mes dideli. Mokomės pažinti spalvas, formas. Laviname rankytes atlikdami įvairias užduotis. Piešiame, kerpame, klijuojame. Labai stengiamės ir džiaugiamės rezultatais.

Mes maži vaikiukai vadinamės „Zyliukai“. Mokomės, žaidžiame, dainuojame, piešiame, keliaujame.

Dar mokomės bendrauti, pažinti pasaulį ir save. Trumpai tariant linksmai leidžiame laiką darželyje.