Sveika gyvensena 2018

2018 m. rugsėjo 14 dieną vyko dailės terapijos užsiėmimai „Žvirbliukų“, „Pelėdžiukų“ ir „Geniukų“ grupių vaikams, kuriuos vedė lektorė Edita Ramelienė. Tai veiklos pagal Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įgyvendinamą projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu 2018“.

Aktyvi šeima 2018

Rugsėjo 6 dieną vaikučius, tėvelius, sesutes, broliukus ir senelius į Utenio stadioną sukvietė jau penktasis festivalis „Aktyvi šeima 2018“. Vaikučių ir tėvelių komandos dalyvavo, eisenoje ir įvairiose sportinėse rungtyse. Pasportavę ir „pasikrovę“ geros nuotaikos dalyviai apdovanoti balionai ir kamuoliais, bei visi pasistiprino skaniu pyragu. Ačiū visiems „Aktyvios šeimos 2018 “ dalyviams. O tų, kurie nesuspėjo šiais metais sudalyvauti festivalyje, lauksime atvykstant kitais.

Draugo diena 2018

2018 m. rugsėjo 3 šventėme draugų dieną. Vaikai susitiko su buvusiais draugais ir susidraugavo su naujai atėjusiais. Per vasarą gerokai paaugę priešmokyklinukai rinko sodelyje obuolius, kurių šiemet taip gausiai užderėjo. Obuoliais dalinosi ir vaišino savo mažesnius draugus grupėse. Padedant labai darbščiom virėjom Janinai, Zitai ir Ritai, vaikai iškepė nepaprastus skanumynus. Juos papuošė linkėjimais ir vaišino visus į šventę susirinkusius svečius. Vaikai susipažino su savo naujomis auklėtojomis ir jų padėjėjomis, kurias galės vadinti mamomis. Nepamiršo ir buvusių savo auklėtojų vardų, buvo daug šypsenų ir juoko. Šokome ir dainavome, o šią smagią šventę organizavo meninio ugdymo mokytoja Laisvida Pakenienė ir auklėtoja Eglė Sriubienė.

Visiems linkime gražaus rugsėjo ir geros nuotaikos!

Draugystės diena 2018

Rugsėjo pradžios šventė

2018 m. rugsėjo 3 švęsime naujų ir senų draugų sutikimo dieną. Kadangi mūsų sode prinoko daug obuolių, priešmokyklinių grupių vaikai su auklėtojomis keps draugystės pyragą viso darželio vaikams.

10.30 val. vidiniame kiemelyje skambant smagiai muzikai visi linksminsimės, vaišinsimės pyragu ir džiaugsimės draugyste.

Šimtakojui šimtas batų... 2018

Gražuolė vasara visus darželio vaikučius pakvietė pasipuošti šortukais ir mažomis basomis kojytėmis pulti į gamtos glėbį. Batukus teko paskolinti šimtakojui.

2018 m. birželio 28 d. vaikai keliavo aplink Dauniškio ežerą, kur įveikė sutiktas kliūtis. Sustoję pakrantėje darė tokią mankštą, kaip daro gyvūnėliai savo draugijoje, ir kvėpavimo pratimus. Pailsėję, atsigėrę vandens, ramunių pievoje važiavo traukinuku, sportavo su parašiutu ir prisijungė prie mažųjų draugų Utenos Dauniškio gimnazijos stadione. Vaikai basomis bėgiojo, šokinėjo, „važiavo dviračiu“, ėjo per virvę, lindo spalvotu tuneliu. Sodelyje „Pas šimtakojį“ vaikų laukė gaivios vasariškos vaišės: gėrimas, daržovės ir uogos.

Vasaros šventę vaikams organizavo auklėtojos Vilma Čekienė, Ingrida Navikienė, Rūta Paukštienė, Eglė Sriubienė, Zita Vilkickienė, joms padėjo visos kitos darbuotojos.

Mažieji čiurlioniukai 2018

2018 m. birželio 5 dieną vyko Utenos rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vyresniojo amžiaus jaunųjų talentų festivalis „Mažieji čiurlioniukai“. Šio tradicinio renginio sumanytoja meninio ugdymo mokytoja Laisvida Pakenienė ir jai talkinusios organizatorės meninio ugdymo mokytojos Ingrida Navikienė ir Elena Zabukienė puikiai susiejo dailę su muzika. Šventės tema: „Draugystės pieva“. Klausydami Utenos kultūros centro dainavimo studijos „Decima“ atliekamos dainelės „Čiunga čianga“ į dangų skridome su „Žvaigždutėmis“. Kai nusileidome į pievą, sutikome garbanotas „Pievų mergaites“, iš Utenos mokyklos – vaikų darželio „Eglutė“, kurios atliko dainą „Saulelės avelė“. Pievų mergaitės belakstydamos rado tris varliukus. Tai mūsų darželio vaikai (Gabrielė Ramančiukaitė, Elzė Sriubaitė ir Dominykas Tutkus), kurie padainavo dainelę „Linksma varlytė“. Varliukai sutiko „Bitutes“ iš Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“, kurios su daina „Zyzia uodas“ išbaidė uodus. Klausėmės gražaus „Varpeliukų“ iš Utenos mokyklos – vaikų darželio „Varpelis“ skambesio atliekant „Žalią dainą“. Utenos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ komanda „Išdykėliai“ pakvietė visus pašokti „Buble gum“. Visi kartu atlikome bendrą dainą „Draugystės ratelis“, vaišinomės ledais.

Vaikai piešė draugą ant didelių popieriaus lapų ir spalvino įvairiomis spalvomis. Dėkojame visiems tėveliams ir auklėtojoms, dalyvavusiems šventėje, auginantiems talentus muzikos ir dailės srityse.

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>>

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>>

Utenos švietimo centras >>>

3dieniais 14.00 – 14.30
5dieniais 11.30 - 12.00
Trenerė Rūta 865503385

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com