Šimtakojui šimtas batų... 2018

Gražuolė vasara visus darželio vaikučius pakvietė pasipuošti šortukais ir mažomis basomis kojytėmis pulti į gamtos glėbį. Batukus teko paskolinti šimtakojui.

2018 m. birželio 28 d. vaikai keliavo aplink Dauniškio ežerą, kur įveikė sutiktas kliūtis. Sustoję pakrantėje darė tokią mankštą, kaip daro gyvūnėliai savo draugijoje, ir kvėpavimo pratimus. Pailsėję, atsigėrę vandens, ramunių pievoje važiavo traukinuku, sportavo su parašiutu ir prisijungė prie mažųjų draugų Utenos Dauniškio gimnazijos stadione. Vaikai basomis bėgiojo, šokinėjo, „važiavo dviračiu“, ėjo per virvę, lindo spalvotu tuneliu. Sodelyje „Pas šimtakojį“ vaikų laukė gaivios vasariškos vaišės: gėrimas, daržovės ir uogos.

Vasaros šventę vaikams organizavo auklėtojos Vilma Čekienė, Ingrida Navikienė, Rūta Paukštienė, Eglė Sriubienė, Zita Vilkickienė, joms padėjo visos kitos darbuotojos.

Mažieji čiurlioniukai 2018

2018 m. birželio 5 dieną vyko Utenos rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vyresniojo amžiaus jaunųjų talentų festivalis „Mažieji čiurlioniukai“. Šio tradicinio renginio sumanytoja meninio ugdymo mokytoja Laisvida Pakenienė ir jai talkinusios organizatorės meninio ugdymo mokytojos Ingrida Navikienė ir Elena Zabukienė puikiai susiejo dailę su muzika. Šventės tema: „Draugystės pieva“. Klausydami Utenos kultūros centro dainavimo studijos „Decima“ atliekamos dainelės „Čiunga čianga“ į dangų skridome su „Žvaigždutėmis“. Kai nusileidome į pievą, sutikome garbanotas „Pievų mergaites“, iš Utenos mokyklos – vaikų darželio „Eglutė“, kurios atliko dainą „Saulelės avelė“. Pievų mergaitės belakstydamos rado tris varliukus. Tai mūsų darželio vaikai (Gabrielė Ramančiukaitė, Elzė Sriubaitė ir Dominykas Tutkus), kurie padainavo dainelę „Linksma varlytė“. Varliukai sutiko „Bitutes“ iš Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“, kurios su daina „Zyzia uodas“ išbaidė uodus. Klausėmės gražaus „Varpeliukų“ iš Utenos mokyklos – vaikų darželio „Varpelis“ skambesio atliekant „Žalią dainą“. Utenos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ komanda „Išdykėliai“ pakvietė visus pašokti „Buble gum“. Visi kartu atlikome bendrą dainą „Draugystės ratelis“, vaišinomės ledais.

Vaikai piešė draugą ant didelių popieriaus lapų ir spalvino įvairiomis spalvomis. Dėkojame visiems tėveliams ir auklėtojoms, dalyvavusiems šventėje, auginantiems talentus muzikos ir dailės srityse.

Džiaugiamės laimėjimu 2018

Dideli sveikinimai „Žvirbliukų“ grupės priešmokyklinukui Simui Navickui tapus lauretu respublikiniame piešinių konkurse „Mes sportuojame", kurį organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Koks gražus Simo piešinys!

Futboliukas!

Apdovanojimai Simukui ir mokytojai Ingridai!

Sveikinam ir džiaugiamės

Pasitikim vasarą 2018

2018 m. birželio 1 dieną visi vaikai užsidėję stebuklingus saulės akinius iškeliavo pasitikti vasaros. Varna atnešė žinią, kad matė Kalėdų senelį. Pasirodo, kad tai tiesa. Kalėdų senelis, pasiklausęs gražių dainelių apie vasarą, atvyko pasižiūrėti, kas gi ta vasara. Vaikai parodė vasarą ir ką galima per ją veikti. Kartu žaidė kamuoliais, laidė lėktuvėlius, šoko su skėčiais. Kalėdų senelis pamatė, kaip atrodo žolė, smėlis, akmenukai, kartu su vaikais basomis lakstė, šokinėjo, vandens patrankomis šaudė į „šiaušiukus“! Mėtė į taikinius vandens balionėlius ir statė pasakiškas smėlio pilis. Vaikus į laimingą vasarą palydėjo šventės organizatorės:  Loreta Tumaitė, Danguolė Valavičienė, Regina Kavaliauskienė, Elena Zabukienė, auklėtojos, jų padėjėjos ir visi kiti, kas rūpinasi ir myli darželio vaikučius.

Sportuojančių spalvų pasaulyje 2018

2018 m. gegužės 29 d. darželio vaikams auklėtojos Vilma Čekienė, Zita Pelakauskienė, Judita Zabulėnienė, Violeta Griciūnienė organizavo ir kartu su kitomis auklėtojomis padovanojo ypatingai spalvotą šventę.

Mažiausių ir ypatingų poreikių turinčių vaikučių darželio sodelyje laukė šešios sportuoti pasiruošusios spalvos. Prisistatę ir vaikučius pakalbinę „spalvos“ pakvietė visus daryti mankštą. Po to vaikai ėjo į svečius pas raudoną spalvą ir sportavo „raudonai“ (su raudonos spalvos priemonėmis). „Mėlynai“ sportavo pas mėlyną spalvą ir taip aplankė visas šešias spalvas. Bendras visų spalvų žaidimas - spalvotų kamuoliukų rinkimas ir rūšiavimas į spalvotus indus. Atsigaivinę vandenuku vaikai toliau žaidė su spalvotu sportiniu inventoriumi.

Daugiafunkciame sporto centre 2018

2018 m. gegužės 29 d. priešmokyklinio ugdymo „Žvirbliukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai Utenos daugiafunkciame soprto centre dalyvavo šventėje „Pažintis su oranžiniu kamuoliu“. Vaikai rungtyniavo estafetėse ir susipažino su įvairiais krepšinio elementais.

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>>

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>>

Utenos švietimo centras >>>

3dieniais 14.00 – 14.30
5dieniais 11.30 - 12.00
Trenerė Rūta 865503385

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com