banner1

banner4

Polka tinka kiekvienam 2018

2018 m. gegužės 16 d. Utenos vaikų lopšelis-darželis „Šaltinėlis“ pakvietė dalyvauti tradicinėje šventėje „Polka tinka kiekvienam“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo 100-osioms metinėms paminėti. Šios gražios šventės tikslas yra populiarinti lietuvių liaudies muziką, puoselėti tautines tradicijas. Šventės dalyviai prisistatė tarmiškai, šventę pradėjo tradiciniu lietuvių liaudies rateliu „Graži mūsų šeimynėlė“, šoko ratelius „Prietemėlėj, prietemėlėj“, „Pučia vėjas“, „Tu girela“. Meninio ugdymo mokytojos pasodino ąžuolą, visi padainavo lietuvių liaudies dainą „Aš pasėjau ąžuolą“ Vadovės padainavo dainą „Už žalių girelių“. Vaikai buvo apdovanoti prizais, o vadovės gavo po ąžuolo sodinuką. Šventės dalyvius linksmino, dainoms ir rateliams pritarė kapela. Mūsų priešmokyklinio ugdymo „Žvirbliukų“ grupės vaikus: Jokūbą Gudą, Gabrielę Kaleckaitę, Nikolę Levikiną, Simą Navicką, Beną Naviką, Inetą Puodžiukaitę, Gabrielę Šileikytę, Airidą Vanagą šventei paruošė meninio ugdymo mokytoja Elena Zabukienė.

 

Lauko darželio veiklos tęsiasi 2018

2018 m. gegužės 11 dieną ikimokyklinio ugdymo „Varniukų“ grupės vaikai praleido gražią dieną Utenio stadione. Smagus sportas stadione, įdomybės miške, patys skaniausi pietūs lauke palapinėje. Vaikams labai patinkanti iniciatyva „Pasakos su Uteniu“ ir socialinės pedagogės Rūtos Paukštienės organizuojamos veiklos.  

 

Spalvų pasaulyje 2018

2018 m. gegužės 11 dieną ikimokyklinės „Kregždžiukų“ grupės vaikus specialioji pedagogė Ligita Arbočienė vedė į splavų pasaulį. Vaikai mokėsi pažinti spalvas per pojūčius ir žaidimus. Jiems buvo smagu atrasti raudoną, geltoną, mėlyną, žalią spalvas aplinkoje, aktyviai judėti, tyrinėti, žaisti, kartu džiaugtis pažinimo sėkme. Vaikai atidarė paslapčių maišelį, kuriame rado įviarių spalvų daiktų, įvardijo jų savybes. Kiekvienas įveikė spalvotą kliūčių ruožą: ėjo per virvę, lindo pro pusratį ir tunelį. Gavo spalvotus medalius. Paskui rūšiavo daiktus pagal spalvas, leidosi į muzikinę kelionę „Spalvotas traukinukas“. Visi džiaugėsi žaisdami su spalvotais balionais. Buvo linksma, spalvų pilna diena!

 

„Plauk rankas - saugok gyvybes“ 2018

Gegužės 5-ąją dieną pasaulis mini rankų higienos dieną. Jos šūkis - „Plauk rankas - saugok gyvybes“. Ta proga į Utenos Dauniškio gimnazijos renginį atvyko ikimokyklinės „Šarkiukų“ grupės vaikai sužinoti daugiau žinių iš didelių moksleivių. Kartu su devintos klasės moksleiviais surengėme vaikučiams pamokantį spektaklį apie Tingutį ir Švarutį. Sužinojo vaikučiai, kad tinginiauti yra ne tik negražu, bet ir nesveika. Reikia visiems stengtis ir būti tokiems švariems, pareigingiems ir  tvarkingiems kaip Švarutis. Po to visi žiūrėjo filmuką kaip reikia taisyklingai plauti rankeles ir kaip mikrobai bėga nuo švarių rankyčių. Patiko vaikučiams ir interaktyvūs žaidimai apie rankų higieną. Čia vaikučiai galėjo pamatyti kaip iš tikrųjų atrodo išdidinti mikrobai ir galėjo juos pavaikyti savo švariomis rankytėmis.

Informaciją pateikė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Kristina Jasiūnienė.

Viešnios iš Kauno 2018

2018 m. gegužės 9 dieną darželyje svečiavosi viešnios pagal projektą „Lyderių laikas 3“: Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Jūratė Chudinskienė, Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos direktorė Valė Urbelienė ir Kauno rajono Ilgakiemio mokyklos-darželio direktorė Aušra Gužauskienė. Domėjosi aktyvia vaikų veikla ir įvairių veiklų organizavimu, pasidalino praktine aptirtimi. 

 

Išvyka į Visuomenės sveikatos biurą 2018

 

 

 

 

Gegužės 8 dieną „Žvirbliukų“ grupės vaikai lankėsi Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biure. Darbuotojos pasakojo, koks maistas sveikas, kokio reikėtų valgyti saikingai, kokio visai vengti.  Vaikams buvo siūloma pasimatuoti 5 kg sveriančią „liemenę“, pajausti kaip sunku vaikščioti, bėgioti, atlikti pritupimus žmonėms, kurie turi antsvorio. Vaikams aiškinta, kaip teisingai valyti dantukus, galėjo dar kartą pabandyti teisingai valyti ant muliažo. Aiškino, kaip svarbu gražiai elgtis prie stalo, kodėl negalima valgant kalbėti. Vaikai mokinosi išgelbėti užspringusį draugą. Kalbėjo apie rankyčių plovimą. Su specialia lempa tikrino ar rankytės švarios, vaikai mokėsi teisingai plautis rankas. Vaikai daug ką sužinojo, o svarbiausią taisyklę pažadėjo naudoti ir mokykloje – tai būti geros nuotaikos pačiam ir nepamiršti pasakyti gerą žodį kitam. Informaciją pateikė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Regina Nalivaikienė.

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>> 

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>> 

Utenos švietimo centras >>>

Utenos kultūros centras >>>

 laisvos vietos

 

tevu linija internetas

 

 

 

Tu ne vienas

 

gdggasvzx

 Sveikatiada

 

 

MOKAMI BŪRELIAI
KREPŠINIS 
1dieniais 7.45 - 8.30 
4dieniais 7.45 - 8.30  
Trenerė Lina 862786607
DAILĖ 
3dieniais 7.45      
Mokytoja Ingrida 867432606
ŠOKIAI
2dieniais 8.00 - 8.30
5dieniais 8.00 - 8.30
Mokytoja Inga 863755582
DAINAVIMAS            
1dieniais 16.00
3dieniais 16.00     
Mokytoja Asta 861244575
NEMOKAMI BŪRELIAI
ANGLŲ KALBA (priešmokyklinukams)
3dieniais              
Mokytoja Faustina 861528346
FUTBOLIUKAS
3dieniais 14.00 – 14.30
5dieniais 11.30 - 12.00 
Trenerė Rūta 865503385 

 

 

 

 

 

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com