banner1

banner4

Piešinių konkursas „Mes sportuojame“ 2018

Dalyvaujame piešinių konkurse „Mes sportuojame“, kurį organizuoja Lietuvos olimpinė akademija. Konkurso tikslas – per piešinį atskleisti olimpinio sąjūdžio ypatumus, ugdyti vaikų kūrybiškumą, puoselėti olimpines bei tautines vertybes. Piešinius nupiešė: Ineta Puodžiukaitė „Mes bėgikės“, Jonas Ragauskas „Aš krepšininkas“, Simas Navickas „Aš ir futbolas“, Milda Zavackaitė „Aš Milda - josiu su žirgais“, Benas Navikas „Kaip aš myliu futbolą“, Paulius Valaika „Plaukimas jėga“. Jaunuosius dailininkus piešimo subtilumų moko meninio ugdymo mokytoja Ingrida Navikienė.  

 

Ar tau įdomus geriamasis vanduo? 2018

2018 m. balandžio 18 dieną priešmokyklinukams vyko edukacinė pamoka apie geriamąjį vandenį. Tai Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos inicijuotas švietėjiškas projektas vaikams. Projekto tikslas - šviesti vaikus apie geriamąjį vandenį Lietuvoje ir pasaulyje, apie geriamojo vandens kokybę, naudą, bei įtaką sveikatai, apie geriamojo vandens gavybą ir ruošimo technologijas. Pamoką tema „Ar tau įdomus geriamasis vanduo?“ vedė Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytoja Ramunė Albrektienė. Vaikai papasakojo ką žino apie geriamąjį vandenį, sužinojo, kad jame gyvena geri ir blogi elementai, skaitė jų pavadinimus ir atskyrė vienus nuo kitų. Dėkojame dėstytojai Ramunei, kad ištyrė iš darželio čiaupų tekantį vandenį ir nustatė, jog jis tinkamas gerti, naudingas ir skanus. 

 

 

Spektaklis „Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje“ 2018

2018 m. balandžio 17 dieną į darželį atvyko teatras „Avilys“ iš Vilniaus ir vaikams parodė spektaklį - mitologinę pasaką nepasaką pagal G. Beresnevičių „Kaukučių nuotykiai Senojoje Girioje“. Atėję pasižiūrėti šio spektaklio vaikai pateko į keistą, archaišką ir šiek tiek mistišką mitologinį pasaulį, kuriame gyvena Ragana, Kaukų šeimynėlė, Barzdukai, Bezdukai, Aitvaras, Maumas ir net Nežinia Kas…Šis spektaklis žaismingai ir jautriai vaikus supažindina su mūsų tautos mitologija ir jos personažais, t.y. mitologinėmis būtybėmis. Spektaklio personažai labai mieli ir simpatiški. Kartu su mažaisiais Kaukučiais Senojoje Girioje vaikai patyrė linksmų, liūdnų ir šiurpių susitikimų, pabuvojo Raganos puotoje…Spektaklyje išryškėja tokios vertybės kaip draugiškumas, gerumas, meilė vienas kitam, noras žinoti ir pažinti.

Padėkojimas

Nuoširdžiai dėkojame visiems atsiliepusiems į mūsų prašymą padėti metukų amžiaus berniukui turinčiam fizinę negalę ir padovanojusiems reikalingus daiktus. Ačiū Gelminos mamai už vaikštynę, Smiltės tėveliams Arūnui ir Jolantai už maitinimo kėdutę, Barboros mamai už sportinį vežimėlį, Laurai Ribakovienei už lavinamąjį kilimėlį, Renatai Vėbrienei  už žaisliukus, Aistei Švilpienei už maitinimo kėdutę ir vaikštynes.

Ačiū, kad mokate mylėti šalia esančius, kad esate atsakingi už geresnę jų savijautą ir teikiate vilčiai sparnus.

„Varlytės vestuvės“ 2018

2018 m. balandžio 12 d. darželyje vyko spektaklio „Varlytės vestuvės“ premjera. Į svečius atvyko kaimyninio lopšelio-darželio „Saulutė“ vaikai su auklėtojomis. Spektaklio režisierė ir scenarijaus autorė auklėtoja Nijolė Kibickaitė. Senelė (auklėtoja Nijolė) ir senelis (mokytojo padėjėja Rasa) su priešmokyklinio ugdymo grupių vaikais suvaidino pasaką apie varlytės Kurkulytės vestuves. Varlytė norėjo ištekėti už vėžlio, turėjo gražiausią pasaulyje suknelę, bet kol vėžlys atropojo, praėjo tiek daug laiko, kad varlytė net paseno... Kaip ir dera vestuvėse buvo daug dainų ir šokių. Voriukai su voriene (auklėtoja Regina) dainavo, vabaliukai grojo, ančiukai su varlytėmis šoko. Varlytes, antytes, voriukus ir vabaliukus dainelių išmokė meninio ugdymo mokytoja Elena Zabukienė. Piršlys antinas (auklėtoja Irena) ir piršlienė antis (auklėtoja Aušra) visus vaišino saldumynais. Tai bent linksmybės buvo!

„Lietuvos mažųjų žaidynių 2018“ II etapas

2018 m. balandžio 11 d. vyko respublikinio ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ II etapas. Projekto organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Mūsų lopšelio-darželio auklėtoja Vilma Čekienė ir socialinė pedagogė Rūta Paukštienė pasirūpino, kad varžybos vyktų tikroje sporto salėje. 4 Utenos vaikų lopšelių-darželių: „Gandrelis“, „Saulutė“, „Voveraitė“ ir „Želmenėlis“ komandos ir sirgaliai susirinko Utenos Dauniškio gimnazijoje. Darželio mažieji šokėjai vadovaujami mokytojos Ingos Ivanauskienės atliko smagų atidarymo šokį. Dėkojame gimnazijai už šiltą priėmimą, jų šokėjoms už užvedančius šokius. Vyko linksma mankšta, kurią vedė meninio ugdymo mokytoja Laisvida Pakenienė. Visus judėti, sportuoti skatino varžybų talismanas - klounas. Vaikai rungėsi estafetėse: „Lapių lenktynės“, „Narsieji raiteliai“, „Greitasis paštas“, „Griūvantys bokštai“ ir „Olimpiniai žiedai“. Teisėjai labai atsakingai vertino sportininkus, skaičiavo baudų taškus. Rėmėjai padovanojo ir rimtų ir skanių prizų, kuriuos įteikė direktorė Diana Kraujalienė. Dėkojame auklėtojos padėjėjai Violetai Marčiulaitienei už sportininkams skirtus saldainius.  Renginio organizatoriai: Utenos futbolo klubas ,,Utenos Utenis“, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Utenos vaikų lopšelis-darželis ,,Gandrelis“, Utenos vaikų lopšelis-darželis ,,Saulutė“. Partneriai: LFF Masinio futbolo asociacija, Utenos apskrities futbolo asociacija, Utenos daugiafunkcis sporto centras, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius, Utenos vaikų lopšelis-darželis ,,Šaltinėlis“, VŠĮ Utenos radijas, laikraščiai ,,Utenos diena“ ir „Utenos apskrities žinios“.

Nugalėtojais tapo lopšelių-darželių „Želmenėlis“ ir „Saulutė“ komandos, kurios balandžio 28 dieną vyks į Panevėžį dalyvauti žaidynių III etape.

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>> 

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>> 

Utenos švietimo centras >>>

Utenos kultūros centras >>>

 laisvos vietos

 

tevu linija internetas

 

 

 

Tu ne vienas

 

gdggasvzx

 Sveikatiada

 

 

MOKAMI BŪRELIAI
KREPŠINIS 
1dieniais 7.45 - 8.30 
4dieniais 7.45 - 8.30  
Trenerė Lina 862786607
DAILĖ 
3dieniais 7.45      
Mokytoja Ingrida 867432606
ŠOKIAI
2dieniais 8.00 - 8.30
5dieniais 8.00 - 8.30
Mokytoja Inga 863755582
DAINAVIMAS            
1dieniais 16.00
3dieniais 16.00     
Mokytoja Asta 861244575
NEMOKAMI BŪRELIAI
ANGLŲ KALBA (priešmokyklinukams)
3dieniais              
Mokytoja Faustina 861528346
FUTBOLIUKAS
3dieniais 14.00 – 14.30
5dieniais 11.30 - 12.00 
Trenerė Rūta 865503385 

 

 

 

 

 

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com