banner1

banner4

Valdymo struktūra

 

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „GANDRELIS"
ORGANIZACINĖ VALDYMO STRUKTŪRA
 

Mokyklos taryba

Tarybos pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Tarybos pirmininkės pavaduotoja - Violeta Griciūnienė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Tarybos sekretorė - Regina Nalivaikienė, mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Nariai:

Nijolė Bernotienė - ūkvedė.

Renata Pelakauskaitė - mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja.

Janė Ribakovienė - virėja.

Ingrida Navikienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Aina Sugintienė, Eglė Bilaišienė, Jolita Lilionienė - tėvų atstovės.

Valdemaras Žvirblis - seniūnaitis.

 

Mokytojų taryba

Pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Sekretorė - Judita Zabulėnienė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

 

Metodinė grupė

Pirmininkė - Regina Nalivaikienė, mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Sekretorė - Loreta Tumaitė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

 

Įstaigos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė

Darbo grupės koordinatorė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Narės:

Aušra Raginienė - mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Regina Nalivaikienė - mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Eglė Sriubienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

 

Vaiko gerovės komisija 

Komisijos pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Komisijos pirmininkės pavaduotoja – Danutė Bertašiūtė, specialioji pedagogė (logopedė).

Komisijos sekretorė – Ligita Arbočienė, specialioji pedagogė.

Komisijos narės:

Rūta Paukštienė, socialinė pedagogė.

Danguolė Valavičienė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Dalia Laurinavičienė, psichologė.

Zita Vilkickienė, kineziterapeuto padėjėja.

 

Atestacijos komisija

Komisijos pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Komisijos narės:

Danutė Bertašiūtė - specialioji pedagogė (logopedė), metodininkė (deleguota Mokytojų tarybos).

Violeta Griciūnienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja (deleguota Mokyklos tarybos).

Nijolė Kibickaitė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, metodininkė (deleguota Mokytojų tarybos).

Eglė Sriubienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė (deleguota Mokytojų tarybos).

Aina Sugintienė - tėvų atstovė (deleguota Mokyklos tarybos).

Virginija Vaitiekienė - Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyriausioji specialistė (Mokyklos savininko atstovė). 

 

Kūrybinė darbo grupė

Grupės koordinatorė - Loreta Tumaitė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Narės:

Danguolė Valavičienė, Violeta Griciūnienė, Vilma Čekienė, mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Ingrida Navikienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

 

Renginių organizavimo grupė

Grupės koordinatorė - Rūta Paukštienė, socialinė pedagogė.   

Narės: 

Laisvida Pakenienė - meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą.

Violeta Griciūnienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.

Nijolė Bernotienė - ūkvedė.

Aušra Slapšienė - mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja.

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>> 

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>> 

Utenos švietimo centras >>>

Utenos kultūros centras >>>

 laisvos vietos

 

Būreliai 2018-2019 m. m. 

PIRMADIENIS
14.30 – 15.00 – Krepšinis
15.00  – 15.30 – Šokio studija (didesniems)
16.10 – 17.00 – Dainavimo studija
ANTRADIENIS
15.00 – 15.30 – Anglų kalba („Žvirbliukai“)
15.30 – 16.00 – Anglų kalba („Geniukai“)
16.00 – 16.30 – Karate 
TREČIADIENIS
8.00 – 11.30 ir 14.00 – 17.00 Dailės būrelis
14.00 – 15.00 – Futbolo treniruotė (nemokamai)
11.20 – 11.50 – Šokio studija (menų kambaryje) (mažesniems)
15.00 – 15.30 – Šokio studija (didesniems)
16.10 – 17.00 – Dainavimo studija 
KETVIRTADIENIS
15.00 – 15.30 – Karate 
16.00 – 16.30 – Anglų kalba („Geniukai“)
16.30 – 17.00 – Anglų kalba („Žvirbliukai“)
PENKTADIENIS
14.30 – 15.00 – Krepšinis
15.00 – 15.30 – Šokio studija (mažesniems)

 

tevu linija internetas

 

 

 

Tu ne vienas

 

gdggasvzx

 Sveikatiada

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com