banner1

banner4

Valdymo struktūra

 

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „GANDRELIS"
ORGANIZACINĖ VALDYMO STRUKTŪRA
 

Mokyklos taryba

Tarybos pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Tarybos pirmininkės pavaduotoja - Violeta Griciūnienė, lopšelio-darželio auklėtoja.

Tarybos sekretorė - Regina Nalivaikienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė.

Nariai:

Nijolė Bernotienė - ūkvedė.

Renata Pelakauskaitė - lopšelio-darželio auklėtojos padėjėja.

Janė Ribakovienė - virėja.

Ingrida Navikienė - mokytojo padėjėja, meninio ugdymo mokytoja.

Aina Sugintienė, Eglė Bilaišienė, Jolita Lilionienė - tėvų atstovės.

Valdemaras Žvirblis - seniūnaitis.

 

Mokytojų taryba

Pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Sekretorė - Judita Zabulėnienė, lopšelio-darželio auklėtoja.

 

Metodinė grupė

Pirmininkė - Regina Nalivaikienė, priešmokyklio ugdymo pedagogė.

Sekretorė - Loreta Tumaitė, lopšelio-darželio auklėtoja.

 

Įstaigos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė

Darbo grupės koordinatorė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Narės:

Aušra Raginienė - lopšelio-darželio auklėtoja.

Regina Nalivaikienė - priešmokyklio ugdymo pedagogė.

Eglė Sriubienė - lopšelio-darželio auklėtoja.

 

Vaiko gerovės komisija 

Komisijos pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Komisijos pirmininkės pavaduotoja – Danutė Bertašiūtė, specialioji pedagogė.

Komisijos sekretorė – Regina Šakalienė, specialioji pedagogė – logopedė.

Komisijos narės:

Rūta Paukštienė, socialinė pedagogė.

Danguolė Valavičienė, lopšelio-darželio auklėtoja.

Dalia Laurinavičienė, psichologė.

Zita Vilkickienė, kineziterapeuto padėjėja.

 

Atestacijos komisija

Komisijos pirmininkė - Faustina Guntulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Komisijos narės:

Danutė Bertašiūtė - specialioji pedagogė, metodininkė (deleguota Mokytojų tarybos).

Violeta Griciūnienė - lopšelio-darželio auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja (deleguota Mokyklos tarybos).

Nijolė Kibickaitė - priešmokyklinio ugdymo pedagogė, metodininkė (deleguota Mokytojų tarybos).

Eglė Sriubienė - lopšelio-darželio auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė (deleguota Mokytojų tarybos).

Aina Sugintienė - tėvų atstovė (deleguota Mokyklos tarybos).

Virginija Vaitiekienė - Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyriausioji specialistė (Mokyklos savininko atstovė). 

 

Kūrybinė darbo grupė

Grupės koordinatorė - Loreta Tumaitė, lopšelio-darželio auklėtoja.

Narės:

Danguolė Valavičienė, Violeta Griciūnienė, Vilma Čekienė, lopšelio-darželio auklėtojos.

Ingrida Navikienė - mokytojo padėjėja, meninio ugdymo mokytoja.

 

Renginių organizavimo grupė

Grupės koordinatorė - Rūta Paukštienė, socialinė pedagogė.

Narės: 

Laisvida Pakenienė - meninio ugdymo mokytoja.

Violeta Griciūnienė - lopšelio-darželio auklėtoja.

Nijolė Bernotienė - ūkvedė.

Aušra Slapšienė - lopšelio-darželio auklėtojos padėjėja.

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>> 

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>> 

Utenos švietimo centras >>>

Utenos kultūros centras >>>

 laisvos vietos

 

tevu linija internetas

 

 

 

Tu ne vienas

 

gdggasvzx

 Sveikatiada

 

 

MOKAMI BŪRELIAI
KREPŠINIS 
1dieniais 7.45 - 8.30 
4dieniais 7.45 - 8.30  
Trenerė Lina 862786607
DAILĖ 
3dieniais 7.45      
Mokytoja Ingrida 867432606
ŠOKIAI
2dieniais 8.00 - 8.30
5dieniais 8.00 - 8.30
Mokytoja Inga 863755582
DAINAVIMAS            
1dieniais 16.00
3dieniais 16.00     
Mokytoja Asta 861244575
NEMOKAMI BŪRELIAI
ANGLŲ KALBA (priešmokyklinukams)
3dieniais              
Mokytoja Faustina 861528346
FUTBOLIUKAS
3dieniais 14.00 – 14.30
5dieniais 11.30 - 12.00 
Trenerė Rūta 865503385 

 

 

 

 

 

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com