banner1

banner4

Pedagogai

 

 

Eil. Nr.  

 

 Vardas, pavardė 

 

Išsilavinimas 

 

Pareigos

 

Kvalifikacinė kategorija

1 Ligita Arbočienė Aukštasis Specialioji pedagogė  Vyresnioji specialioji pedagogė
2
Danutė Bertašiūtė
Aukštasis 
Specialioji pedagogė (logopedė) 
Specialioji pedagogė metodininkė
3 Dalia Bubinienė Aukštasis Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
4 Vilma Čekienė Aukštasis Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
5 Palma Čiutienė  Aukštasis koleginis Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
6 Violeta Griciūnienė Aukštasis  Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
7 Gintarė Pūtytė Aukštasis  Lopšelio-darželio auklėtoja (vaiko priežiūros atostogose) Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
8 Regina Kavaliauskienė Aukštasis  Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
9 Nijolė Kibickaitė Aukštasis  Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
10 Regina Nalivaikienė Aukštasis Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Pradinių klasių vyresnioji mokytoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

11

Ingrida Navikienė

Aukštasis 

Lopšelio-darželio auklėtoja,Meninio ugdymo mokytoja

 Vyresnioji dailės mokytoja

12 Laisvida Pakenienė Specialusis vidurinis  Meninio ugdymo mokytoja Muzikos mokytoja metodininkė
13 Rūta Paukštienė Aukštasis  Socialinė pedagogė Vyresnioji socialinė pedagogė
14  Zita Pelakauskienė  Aukštasis  Lopšelio-darželio auklėtoja Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
15  Aušra Raginienė Aukštasis  Lopšelio-darželio auklėtoja Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
16 Eglė Sriubienė Aukštasis  Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
17  Irena Surgailienė Specialusis vidurinis Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
18 Nijolė Tamošiūnienė Aukštasis Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
19 Loreta Tumaitė  Aukštasis Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
20 Danguolė Valavičienė Specialusis vidurinis  Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
21 Elena Zabukienė  Specialusis vidurinis Meninio ugdymo mokytoja Muzikos vyresnioji mokytoja
22 Judita Zabulėnienė Aukštasis  Lopšelio-darželio auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

 Kontaktai: 

Tel. 8-389-52502

El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 

 

 

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

LR Švietimo ir mokslo ministerija >>> 

Utenos rajono savivaldybė >>>

Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius >>>

Utenos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba >>> 

Utenos švietimo centras >>>

Utenos kultūros centras >>>

 laisvos vietos

 

tevu linija internetas

 

 

 

Tu ne vienas

 

gdggasvzx

 Sveikatiada

 

 

MOKAMI BŪRELIAI
KREPŠINIS 
1dieniais 7.45 - 8.30 
4dieniais 7.45 - 8.30  
Trenerė Lina 862786607
DAILĖ 
3dieniais 7.45      
Mokytoja Ingrida 867432606
ŠOKIAI
2dieniais 8.00 - 8.30
5dieniais 8.00 - 8.30
Mokytoja Inga 863755582
DAINAVIMAS            
1dieniais 16.00
3dieniais 16.00     
Mokytoja Asta 861244575
NEMOKAMI BŪRELIAI
ANGLŲ KALBA (priešmokyklinukams)
3dieniais              
Mokytoja Faustina 861528346
FUTBOLIUKAS
3dieniais 14.00 – 14.30
5dieniais 11.30 - 12.00 
Trenerė Rūta 865503385 

 

 

 

 

 

Copyright (c) www.gandrelis.utena.lm.lt 2015. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com